PWInsider - WWE News, Wrestling News, WWE

 
 

IS LA SOMBRA WWE BOUND? - THE LUCHA REPORT

By Kris Zellner on 2015-11-16 07:00:00

There are a lot of interesting happenings going on with La Sombra right now as there have been rumors about him going to both New Japan & WWE swirling for weeks now but this week the WWE side of things really heated up as he gave an interview to TV Azteca on Thursday where he denied that he had signed with them when he was asked the question and that it was his ultimate dream to compete there. Sombra last night at Arena Mexico again denied having a contract with WWE although Rush joked that they were going to invade WWE soon to take out John Cena. Sombra was also spotted talking with Naoki Sugebayashi & Tiger Hattori from New Japan as well last night which was his original destination just a week ago it seemed. Sombra has no bookings on his schedule right now after today in Mission, Texas so this is a very intriguing situation to watch.

Meanwhile on the Cibernetico front, he no-showed two bookings on Thursday & Friday with AAA talent in Guadalajara & Ciudad Madero. Ciber posted videos on Twitter saying he wouldn't be at these shows specifically saying that AAA cancelled his Friday booking in Ciudad Madero and his presence should be felt tomorrow on the ELITE show at Arena Mexico. Rush cut a promo on him last night after his match backstage calling out Ciber saying he would destroy him.

Promociones Kdena announced that the Monterrey show that was supposed to take place on 11/1 that had to be cancelled due to Alberto del Rio going to the WWE has been rescheduled for 12/6.

RESULTADOS

EMLL 11/13 - Arena Mexico
1. Shigeo Okumura/Puma King/Tiger beat Esfinge/Pegasso/Triton when Tiger ripped off Triton's mask and pinned him. After the match, all of the other tecnicos got their masks ripped off as well.
2. Amapola/La Seductora/Zeuxis defeated Estrellita/Princesa Sugei/Syuri
3. Brazo de Plata/Dragon Lee II/Titan beat Kamaitachi/Polvora/Vangelis by DQ when Kamaitachi ripped off DL II's mask.
4. Diamante Azul/Super Parka/Valiente defeated Los Hijos del Infierno (Ephesto/Luciferno/Mephisto)
5. Los Guerreros Laguneros (Euforia/Gran Guerrero/Ultimo Guerrero) beat Damian el Terrible/Rey Bucanero/Thunder with UG going over Thunder.
6. Rush defeated La Sombra with the Rush Driver in a clean match most of the way until Sombra tried to use the ropes to his advantage later on. Both men hugged afterwards and talked about how great they were as well.

Mexican Madness 11/12 - Gimnasio Universidad Autonoma de Guadalajara
1. Fabi Apache & Octagoncito beat La Hiedra & Mini Psycho Clown
2. Gran Apache/Steve Pain/Super Fly defeated Australian Suicide/Drago/Nino Hamburguesa
3. The Psycho Circus (Monster Clown/Murder Clown/Psycho Clown) beat Gronda II (subbing for Averno)/Hijo del Pirata Morgan/Mascara Ano Dos Mil Jr.
4. Averno (subbing for Cibernetico) & Chessman defeated Electroshock & La Parka Jr.

CARTELERAS

ESTADOS UNIDOS

FUERZA MUNDIAL DE LUCHA LIBRE

11/21 - Portage Theater in Chicago, Illinois
1. ?
2. ??
3. ???
4. ????
5. L.A. Park & Hijo del L.A. Park vs. Pirata Morgan & Pirata Morgan Jr.

11/22 - Bullitt County Fair & Convention Center in Shepherdsville, Kentucky
1. ?
2. ??
3. ???
4. ????
5. L.A. Park & Hijo del L.A. Park vs. Pirata Morgan & Pirata Morgan Jr.

MEXICO

ASISTENCIA ASESORIA Y ADMINISTRACION

11/15 - Gimnasio Josue Neri Santos de Ciudad Juarez (TV taping)
1. Aereo/Dragon/Latino vs. Mr. Alfa/Centinela/Pagano
2. AAA Minis Title: Dinastia (c) vs. Mini Abismo Negro
3. Australian Suicide & "Speedball" Mike Bailey vs. Cuervo/Escoria/Zorro
4. Blue Demon Jr./Electroshock/La Parka Jr. vs. Hijo del Pirata Morgan/Parka Negra/Taurus
5. Psycho Clown/Rey Mysterio Jr./Luchador Sorpresa vs. Los Hell Brothers (Averno/Chessman/Cibernetico)

EL CLUB PRODUCCIONES

12/4 - Auditorio Benito Juarez de Cuautitlan
1. Angel del Misterio & Silver Boy vs. Abaddon & Mini Kahoz
2. 4 Way Dance: Ferrari Jr. vs. Dark Gotch vs. Hijo del Buitre vs. Triple-X
3. Black Fury/Kid Dragon/X-Fly vs. Conquistador/Hijo del Alebrije/La Jarochita
4. Golden Magic/Rey Horus/Super Nova vs. Mr. Aguila/Bestia 666/Halloween
5. Dr. Wagner Jr. & Pagano vs. Damian 666 & L.A. Park

EMPRESA MEXICANA DE LUCHA LIBRE

11/15 - Arena Coliseo de Guadalajara
1. Johnny Dinamo & Micro vs. Black Sugar & Guerrero de la Muerte
2. Capitan Cobra & Hijo del Javier Cruz vs. Avispon Negro Jr. & Demonio Rojo
3. Super Libre: Nube Roja & El Yaqui vs. Mr. Apolo & El Chakal
4. El Divino/Frezzer/Reycko vs. Mr. Trueno/Rey Trueno/Thunder Boy
5. Kempo Dragon/Magnum/Vaquero Jr. vs. Exterminador/Malefico/Rafaga

11/16 - Arena Puebla
1. Meyer & Paris vs. Los Hombres del Camoflaje (Artillero y Super Comando)
2. Black Tiger/Millenium/Oro Jr. vs. Policeman/Rey Apocalipsis/Toro Bill Jr.
3. Fuego/Rey Cometa/Stigma vs. Disturbio/Shigeo Okumura/Bobby Zavala
4. Lightning Match: Angel de Oro vs. Rey Hechicero
5. Relevos Increibles: Atlantis/Diamante Azul/Dragon Rojo vs. Marco Corleone/La Mascara/Ultimo Guerrero
6. CMLL Trios Titles: La Nueva Sky Team (Mistico II/Valiente/Volador Jr.) (c) vs. La Peste Negra (El Barbaro Cavernario/Negro Casas/Mr. Niebla)

11/17 - Arena Coliseo de Guadalajara
1. El Gallo & Kempo Dragon vs. Malefico & Rafaga
2. Marcela/Princesa Sugei/Silueta vs. Amapola/La Comandante/Dalys la Caribena
3. Esfinge/Fuego/Stuka Jr. vs. Escandalo/Misterioso II/Pierroth
4. Los Ingobernales (Marco Corleone/La Mascara/Rush) vs. Los Terriblemente Guapos (Damian el Terrible/Rey Bucanero/Shocker)
5. NWA Historic Welterweight Title: Volador Jr. (c) vs. Negro Casas

11/17 - Arena Mexico
1. Acero & Angelito vs. Nitrito & Pequeno Olimpico
2. Magnus/Robin/Soberano vs. Canelo Casas/Metalico/Nitro
3. Estrellita/Skadi/La Vaquerita vs. Reyna Isis/Tiffany/Zeuxis
4. Lightning Match: Delta vs. Sagrado
5. Brazo de Plata/Titan/Triton vs. Los Hijos del Infierno (Ephesto/Luciferno/Mephisto)
6. Dragon Lee II/Mistico II/Valiente vs. Gran Guerrero/Ultimo Guerrero/Vangelis

<b>11/20 - Arena Mexico
1. Mini Fantasy & Stukita vs. Demus 3:16 & Mercurio
2. Hombre Bala Jr./Pegasso/Super Halcon Jr. vs. Arkangel de la Muerte/Sangre Azteca/Super Comando
3. Los Divinos Laguneros (Blue Panther/Blue Panther Jr./The Panther) vs. La Dinastia Casas (Felino/Puma King/Tiger)
4. Guerrero Maya Jr./Maximo Sexy/Stuka Jr. vs. Los Invasores (Kraneo/Morphosis/Ripper)
5. Atlantis/Dragon Lee II/Volador Jr. vs. Kamaitachi/Negro Casas/Mr. Niebla
6. Los Ingobernales (Marco Corleone/La Mascara/Rush) vs. Los Terriblemente Guapos (Damian el Terrible/Rey Bucanero/Shocker)</b>

FEDERACION UNIVERSAL DE LUCHA LIBRE

11/16 - Lienzo Charro de Malinalco
1. Golden Fox & Resplandor vs. Fuego Negro & Rabia
2. Iron Kid & Rey Piscis vs. Resplandor Negro & Scorpio Dos Mil
3. Brazo de Plata/Hijo del Mascara Sagrada/Saru vs. Scorpio Jr./Tanque Infernal/Zumbido
4. Dr. Wagner III/Octagon/Tinieblas Jr. vs. Cien Caras Jr./Pirata Morgan/Shocker

11/29 - Palenque de la Feria de Chiapas
1. ?
2. Murcy Jr./New Fire/Vertigo vs. Capitan Furia/Destroyer Jr./Turipache Dos Mil
3. Alushe & Que Monito vs. El Guapito & Patzito
4. El Dandy vs. El Satanico
5. Granda Man/Marco Corleone/Octagon vs. Lazaro/Pirata Morgan/Shocker
6. Por la Copa Guerra de Leyendas: Tinieblas Jr. (c) vs. Hijo del Solitario

GUERRERO INDY WRESTLING

12/13 - Arena Azteca Budokan de Neza
1. Chica Yeye & Juana la Loca vs. Power Bull & Psique
2. Fly Star & Toxin vs. Arana de Plata & Coyote
3. 3 Way Dance: Centvrion vs. Mr. Leo vs. Metaleon
4. Impulso vs. Rocky Lobo
5. Black Terry vs. Herodes Jr.
6. Oriental & Super Nova vs. Arez & Belial

INDEPENDENT

11/15 - Palenque de la Feria de Chilpancingo
1. ?
2. ??
3. Atomic Boy/Hijo del Angel Dorado/Micke Segura vs. Arana de Plata/Las Ares I y II
4. Black Silver Jr./Relampago/Veneno vs. Dizzy/Hijo del Diablo/Pez Tiburon
5. Dr. Wagner Jr./Apolo Estrada Jr./Hijo del Dos Caras vs. Fuerza Guerrera/L.A. Park/Rayman

11/19 - Deportivo Agustin Millan de Toluca
1. Dinastia & Octagoncito vs. Mini Histeria & Mini Psycho Clown
2. Ludxor & Nino Hamburguesa vs. Black Mamba & Estrella Divina
3. Fabi Apache/Goya Kong/La Jarochita vs. La Hiedra/Lady Shani/Taya Valkyrie
4. Aero Star/Garza Jr./Super Nova vs. Hijo del Pirata Morgan/Pentagon Jr./Taurus
5. The Psycho Circus (Monster Clown/Murder Clown/Psycho Clown) vs. Los Hell Brothers (Averno/Chessman/Cibernetico)

11/20 - Teatro del Pueblo de Feria de Xmatkuil
1. ?
2. ??
3. ???
4. Estrellita/Lluvia/Princesa Sugei vs. Dalys la Caribena/Tiffany/Zeuxis
5. Marco Corleone & Mistico II vs. Dragon Rojo & Mephisto

11/21 - Auditorio Municipal de San Jose Iturbide
1. Cassandra & Xena vs. Estrellita Queretana & Siomara
2. Croyer/Diamante Azul/Luminoso vs. Furia Dorada/Traidor/Zarpa
3. Electro Boy/Hijo del Pantera/Rothen Clown vs. Principe Valiente/Rey Toro III/Thamus
4. Pantera/Super Muneco/Ursus vs. Brujo Maya/Hijo del Canek/Perro del Ring
5. Canek/El Fantasma/Heavy Metal vs. Fuerza Guerrera/Mr. Jack/Mascara Ano Dos Mil

11/21 - Unidad Deportiva de Alamo
1. ?
2. ??
3. Ruleta de la Muerte - Participants: Aguila Jr./Astro Satanico/Byron Temerario/King Lion/Power Ranger/Sadico/Miss Gaviota
4. Atlantis & Octagon vs. Pirata Morgan & Rey Bucanero

11/22 - Palenque de la Feria de Tulancingo
1. ?
2. Mascarita Sagrada & Octagoncito vs. Mini Charly Manson & Mini Psycho Clown
3. Nino Hamburguesa/Fabi Apache/Goya Kong vs. Gran y Mari Apache/La Hiedra
4. Cuadrangular de Parejas: Paranoico & Violento Jack vs. Drastick Boy & Hormiga vs. Ciclope & Miedo Extremo vs. Black Fire & Pesadilla
5. Monster Clown & Murder Clown vs. Joe Lider & Mascara Ano Dos Mil Jr.
6. Crazy Boy/Electroshock/La Parka Jr. vs. Los Hell Brothers (Averno/Chessman/Cibernetico)

11/28 - Centro de Convenciones de Tlalnepantla
1. Astrolux/Black Shadow/Rey de Oros vs. Black Metal/Hantar/Alex Segura Jr.
2. Felina Metalica & Reina Dorada vs. Crazy Star & Guerrera Isis
3. Hijo del Mascara Sagrada/La Parkita/Yuriko vs. Dave the Clown/El Guapito/El Demasiado
4. Mascara Sagrada/Octagon/Luchador Sorpresa vs. Hijo del Cien Caras/Mascara Ano Dos Mil/Luchador Sorpresa

11/30 - Polideportivo la Huichachera de Puebla
1. ?
2. ??
3. Nino Hamburguesa & La Parkita vs. Gran Apache & Mini Histeria
4. Aero Star & Drago vs. Hijo del Pirata Morgan & Steve Pain
5. Fenix/Los Gueros del Cielo (Angelico y Jack Evans) vs. Daga/Hijo del Texano/Pentagon Jr.

12/8 - Palenque de la Feria de Yucatan
1. ?
2. ??
3. ???
4. Lluvia/Silueta/Skadi vs. La Comandante/Dalys la Caribena/Reyna Isis
5. Atlantis & Marco Corleone vs. Damian el Terrible & Dragon Rojo

INTERNACIONAL WRESTLING REVOLUCION GRUPO

11/15 - Arena Naucalpan
1. Aramis & Dragon Vane vs. Atomic Star & Matrix Jr.
2. Centvrion/Hijo del Alebrije/Latigo vs. Hip Hop Man/Kanon/Ram el Carnero
3. Los Ninja Turtles (Leo/Miike/Rafy/Teelo) vs. Diablo I Jr./El Golpeador/Imposible/Violencia Jr.
4. Mega/Pantera I/Super Mega vs. Canis Lupus/Eterno/Spector
5. Pantera 30th Anniversary Match: Danny Casas/Pantera/Super Nova vs. Heddi Karaoui/Mascara Ano Dos Mil Jr./X-Fly

LEYENDAS INMORTALES

11/20 - Domo Deportivo de Zumpango
1. Funebra & Infierno Negro vs. Dharios & Stigma
2. Alas de Oro & Magnetico vs. Devastador Jr. & Mr. Jack Jr.
3. Aguila Solitaria/Cocolores/Diamante vs. Los Diabolicos (El Gallego/Romano Garcia/Rocky Santana)
4. Heavy Metal/Hijo del Anibal/Pantera vs. Histeria/Mascara Ano Dos Mil/Negro Navarro
5. Canek/El Fantasma/Gronda XXX vs. Mr. Jack/Psicosis/Xandao

<b>11/22 - Lienzo Charro de Tulpetlac
1. Furcio Xtreme & Infierno Negro vs. Dharius & Stigma
2. Devastador Jr. & Triturador vs. Anubis Black & Magnetico
3. El Gallego/Romano Garcia/Tyson la Bestia vs. Hijo del Canek/Hijo del Signo/Mr. Jack Jr.
4. Hijo del Anibal/Pantera/Solar Jr. vs. Fuerza Guerrera/Histeria/Mascara Ano Dos Mil
5. Canek/El Fantasma/Gronda XXX vs. Mr. Jack/Psicosis/Xandao</b>

LUCHA LIBRE ELITE

11/15 - Arena Mexico
1. Mini Fantasy & Stukita vs. Nitrito & Pequeno Olimpico
2. REINA Tag Titles: Silueta & Syuri (c) vs. Dalys la Caribena & Zeuxis
3. Emperador Azteca/Magnus/Metaleon vs. Cancerbero/Heddi Karaoui/Raziel
4. Angel de Oro/Argos/Golden Magic vs. Pegasso/Rey Cometa/Titan
5. Maximo & Volador Jr. vs. Mexico's Most Wanted (Damian 666 & Halloween)
6. El Caristico/Negro Casas/Valiente vs. Ephesto/Mephisto/Luchador Sorpresa (probably Cibernetico)

PROMOCIONES CHAIRO

11/15 - Unidad Deportiva Martin Alarcon Hisojo de Metepec
1. Gemelo F1 vs. Volatil
2. 3 Way Dance: Scorpio Dos Mil vs. El Demasiado vs. Rey Piscis
3. Iron Kid vs. Keira
4. Dragon de Fuego & Resplandor Negro vs. Arez & Belial
5. Astro de Plata vs. Astro Rey Jr.
6. Dragon Lee II vs. Impulso
7. Black Terry vs. Rey Hechicero

11/22 - Arena Lopez Mateos
1. Alas de Acero/Aramis/Iron Kid vs. Leviathan/Sadico/Yakuza
2. Aero Boy vs. Keira
3. Rocky Santana vs. El Demasiado
4. Caifan I vs. Rey Hechicero
5. Black Terry vs. Virus
6. Pagano vs. Ultimo Guerrero
7. Shocker vs. Zumbido

PROMOCIONES BELLA AIROSA

11/15 - Arena Pepe Cisneros de Oaxaca
1. ?
2. Casanova & Estelar vs. Pepe Cisneros & Rock Spirit
3. Hijo del Angel & Luz Clarita vs. Black Scorpion & Xtreme Fly
4. Arkalis/Rey Dragon/Tigre Rojo vs. Black Histeria/The Monster/Zomby
5. Blue Panther Jr. & Fuego vs. Euforia & Mr. Niebla

PROMOCIONES DINAMITA

11/27 - Gimnasio Municipal de Irapuato
1. El Barbaro & Deseo vs. Destructor & Nocturno
2. Diosa Maya/Lady Apache/Shimara vs. Dark Princess/Guerrera Isis/Rossy Moreno
3. Burrito/Hijo del Huracan Ramirez/Impacto Aereo vs. Desastre Negro/Juventud Rebelde/Maremoto
4. Dr. Wagner III/Solar I/Solar Jr. vs. Hijo del Canek/Hijo del Fishman/Universo Dos Mil Jr.
5. Hijo del Mascara Sagrada/L.A. Park/Rayo de Jalisco Jr. vs. Hijo del Solitario/Mascara Ano Dos Mil/Universo Dos Mil

PROMOCIONES JUBA

12/5 - Arena Juba de Reynosa
1. Furia & Latigo Negro vs. Bengala & Hipnosis
2. Los Pepenadores vs. Signo de Bronce/Signo de Oro/Signo de Plata
3. Angelo & Rey Astral vs. Perfil & Unico Jr.
4. Asterisco Jr./Batman/Magnifico vs. Imagen de Oro/Imagen II/Maldicion
5. L.A. Park & Hijo del L.A. Park vs. Dr. Wagner Jr. & Dr. Wagner III

PROMOCIONES JUNIORS

1/13 - Auditorio Miguel Barragan de San Luis Potosi
1. ?
2. ??
3. Drago/Goya Kong/Pimpinela Escarlata vs. Joe Lider/Taya Valkyrie/Black Mamba
4. The Psycho Circus (Monster Clown/Murder Clown/Psycho Clown) vs. Hijo del Fantasma/Hijo del Texano/Pentagon Jr.
5. Dr. Wagner Jr./Fenix/La Parka Jr. vs. Chessman/Cibernetico/Taurus

PROMOCIONES KDENA

<b>11/29 - Deportivo Guadalupe Victoria de Nuevo Leon
1. ?
2. ??
3. ???
4. ????
5. 3 Way Hardcore Dance: Kaientai vs. Pagano vs. Sick Boy
6. Revancha Match: Caifan I vs. Gran Guerrero
7. L.A. Park & Mascara Sagrada vs. Cien Caras Jr. & Mascara Ano Dos Mil</b>

PROMOCIONES MDA

11/15 - Arena Jose Suliaman de Monterrey (Fishman Tribute Show)
1. Ninja Jr./Obsesion/Ultimo Ninja vs. Difunto I/Epidemius/Psicotico
2. Blue Panther/Solar I/Super Astro vs. Hijo del Fishman/Pirata Morgan/El Satanico
3. Los Ingobernales (Marco Corleone/Rush/La Sombra) vs. Herodes Jr./Las Traumas I y II
4. Atlantis/Mascara Sagrada/Tinieblas Jr. vs. El Dandy/Mano Negra/Scorpio Jr.
5. Brazo de Plata/Mistico II/Zumbi vs. Heavy Metal/Rey Bucanero/Toscano
6. Canek/Dos Caras/Rayo de Jalisco Jr. vs. Los Hermanos Dinamita (Cien Caras/Mascara Ano Dos Mil/Universo Dos Mil)

PROMOCIONES DINASTIA MORENO

11/29 - Arena Azteca Budokan de Neza
1. ?
2. Hijo del La Parkita/Mini Oriental/Nino de la Calle vs. Mini Apache/Mini Cibernetico/Pumita
3. 4 Way Dance por el Copa Acokazado: El Puma vs. Chac-Mool vs. Espiral Negro vs. Estrella del Futuro
4. Steel Cage Match where the loser gets shaved or unmasked: Los Colombianos (Colombiano/Miserable/Ricky Ricon) vs. Las Fuerzas Especiales (Caballero/Logan X/Soldado)
5. Cinthia y Esther Moreno/Estefania Vacker vs. Miss Janeth/Rossy Moreno/Tiffany
6. Hip Hop Man/Mascara Sagrada Jr./Oriental/Vamper vs. Billy el Malo/Hijo del Brazo Jr./Monsther/Zumbido
7. Dr. Wagner III/Intocable/Spartako vs. Hijo del Canek/Mr. Niebla/Valiente

VIVA EL REY

11/20 - Palacio del Arte de Morelia
1. Mr. 450 & Rey Horus vs. "Speedball" Mike Bailey & Bestia 666
2. Mickie James/Dinastia/Pimpinela Escarlata vs. Taya Valkyrie/Mini Charly Manson/Black Mamba
3. Los Gueros del Cielo (Angelico y Jack Evans)/Super Nova vs. Sonjay Dutt/Willie Mack/Sanada
4. Fenix/Garza Jr./Hijo del Dos Caras vs. Chavo Guerrero Jr./Magnus/Psicosis Original
5. Blue Demon Jr./Dr. Wagner Jr./Rey Mysterio Jr. vs. Brodus Clay/Drew Galloway/Johnny Mundo

11/21 - Plaza de Toros Santa Maria de Queretaro
1. Mr. 450/Rey Horus/Venum vs. "Speedball" Mike Bailey/Bestia 666/Steve Pain
2. Mickie James/Dinastia/Pimpinela Escarlata vs. La Hiedra/Mini Charly Manson/Black Mamba
3. Aero Star/Australian Suicide/Garza Jr. vs. Sonjay Dutt/Willie Mack/Sanada
4. Hijo del Dos Caras/Murder Clown/Psycho Clown vs. Magnus/Moose/Psicosis Original
5. Carlito/Dr. Wagner Jr./Rey Mysterio Jr. vs. Brodus Clay/Drew Galloway/Chris Masters

11/22 - Auditorio Morelos de Aguascalientes
1. Mr. 450/Rey Horus/Venum vs. "Speedball" Mike Bailey/Bestia 666/Steve Pain
2. Mickie James/Dinastia/Pimpinela Escarlata vs. Lady Shani/Mini Charly Manson/Black Mamba
3. Garza Jr./Hijo del Dos Caras/Psycho Clown vs. Magnus/Moose/Psicosis Original
4. Aero Star/Australian Suicide/Super Nova vs. Sonjay Dutt/Willie Mack/Sanada
5. Carlito/Dr. Wagner Jr./Rey Mysterio Jr. vs. Brodus Clay/Drew Galloway/Chris Masters


Page # [1][2]

If you enjoy PWInsider.com you can check out the AD-FREE PWInsider Elite section, which features exclusive audio updates, news, our critically acclaimed podcasts, interviews and more by clicking here!

OnlineCasinosSpelen.com

CasinoScout.ca

Best Online Casinos in South Africa

Find at LeafletCasino $1 minimum deposit casino Canada

Browse the best Australian online casinos at AussieBestCasinos

Betsquare

CasinoRider-logo UFC betting Canada

Betting Sites Online Casino Canada Cricket Online Betting

Top Payment Options
There are many bitcoin and paypal casinos where you can play online games and win real money! Both options are great and widely available.