PWInsider - WWE News, Wrestling News, WWE

 
 

THE LUCHA REPORT

By Kris Zellner on 2013-10-08 07:00:00

NOTICIAS

AAA Executive Vice President Dorian Roldan clarified the whole Dr. Wagner Jr. trademark controversy yesterday to Medio Tiempo saying that Doc has been misleading everyone. Dorian said that they have had issues with Doc this year regarding him wanting to leave the company to go work wherever and even though there were lawsuits being threatened they made an amicable parting of the ways at Triplemania XXI but now Doc wants to bash the promotion for registering his trademark in the United States without his authorization which is false. Doc had told Tercera Caida on Thursday that AAA is run by thieves and that he won't put up with their thivery saying that he never asked them to trademark his name and legacy that he created and has defended for over 20 years and he would continue to defend it against them as well. Dorian said that Doc is completely wrong here and that Doc asked them to trademark his name because someone else was trying to do it in the United States and he wanted them to protect him from that situation. Dorian said that they weren't trying to steal his name but they were going with his wishes and trying to help him out and that Doc knew they were planning on making an impact in the United States in the future and at that time he said that his name would be better off in their hands thus giving them his consent to trademark the name. Dorian talked about how they trademark all of their gimmicks now after having issues in the past (Mascara Sagrada & La Parka) and at the time when Doc was under contract with them it was no different.

Dorian then talked about the trademark procedures saying that they have paid money trying to get the trademark done but it still hasn't been registered (it is on the record though) and there are a series of procedures before it is completely registered. Dorian said that they want Doc to pay them back for all the costs they have incurred for the trademark and that would be the easiest way for him to win in this situation because if he doesn't then this issue would probably go to court where he would lose. Dorian said that they have no plans for putting anyone under a mask and calling him Dr. Wagner because the character has no value without the actual guy under the mask (La Parka Jr. anyone???.) Dorian went on to say that Doc hasn't talked to them at all about this issue but he wants to talk to him to clear the air and get this closed because he doesn't want mud slinging in the press. Dorian said that Doc knows where the offices are and they can get a deal done behind closed doors quietly but that isn't Doc's style as he grandstands on many things trying to make issues larger than what they are which is a pity. Dorian closed by saying that hopefully Doc will come to his senses and will quit telling lies to the media.

Kung Fu Jr. tweeted yesterday that his condition is better and is hoping to leave the hospital in the next couple of days. I reported on Saturday that he landed neck first on the floor after a dive gone wrong on Thursday night in Coatzacoalcos and was rushed immediately to the hospital.

RESULTADOS

EMLL 10/6 - Arena Coliseo de Guadalajara
1. Satara & El Yaqui beat El Capitan & Explosivo
2. Los Hippies (Martin y Tony Escobedo) defeated Evola & Sadico
3. Infierno/Malefico/Rafaga beat Esfinge/El Idolo/Metatron
4. Valiente defeated Niebla Roja
5. La Sombra & Titan beat Psicosis & Volador Jr. by DQ When Volador fouled Sombra.

EMLL 10/6 - Arena Mexico
1. Shockercito & Ultimo Dragoncito beat Mercurio & Pequeno Olimpico
2. Arkangel de la Muerte/Camorra/Hooligan defeated Hombre Bala Jr./Stigma/Super Halcon Jr. when Camorra ripped off Stigma's mask and pinned him.
3. Fuego/Sagrado/Triton beat Hijo del Signo/Puma King/Bobby Zavala
4. Marco Corleone/La Mascara/Rush defeated Dragon Rojo/Tiger/Vangelis
5. CMLL Super Lightweight Title: Virus beat Guerrero Maya Jr. to retain his title in a tremendous match and a MOTYC in the promotion.
6. Atlantis/Mascara Dorada/Mistico II defeated Los Guerreros Laguneros (Euforia/Gran Guerrero/Ultimo Guerrero) by DQ when UG fouled Mistico.

Guerra de Leyendas 10/5 - Arena Metropolitana de Chiapas
1. Hijo del Mascara Ano Dos Mil & Tarot Magico beat Murcy Jr. I & Vertigo
2. Dr. Wagner III & Laredo Kid defeated Hijo del Pirata Morgan & Lazaro
3. Chiapas Middleweight Title: New Fire Jr. beat Murcy Jr. II to win the title.
4. Atlantis & Granda Man defeated Capitan Furia & Mr. Niebla
5. Mil Mascaras/Tinieblas Jr./Alushe beat Canek/L.A. Par-K/Pazito

Independent 10/2 - Arena Xalapa
1. ?
2. ??
3. Por el Campeonato Xalapa: Vengador Radioactivo beat Apocalipsis to regain the title.
4. Goya Kong & Marcela defeated Amapola & Princesa Sugei
5. Relevos Increibles: La Sombra & Ultimo Guerrero beat Atlantis & Volador Jr. by DQ when Volador ripped off Sombra's mask.

IWRG 10/6 - Arena Naucalpan
1. Los Fulgores I y II beat Emperador Azteca & Latigo
2. Alan Extreme/Imposible/Picudo Jr. defeated Los Exoticos (Bugambilla del Norte/Diva Salvaje/Miss Gaviota) when Picudo fouled and pinned Bugambilla.
3. Bombero Infernal/Ciclon Black/Tony Rivera beat Black Terry/Dragon Celestial/Golden Magic
4. Dr. Cerebro/Extreme Tiger/Relampago defeated Canis Lupis/Eterno/Fuerza Guerrera
5. Pirata Morgan/Hijo del Pirata Morgan/Pirata Morgan Jr. beat Toscano/Las Traumas I y II with Pirata Jr. going over Trauma II then challenged him for a mask match afterwards.

Promociones Tao 10/4 - Auditorio Jose Maria Arteaga de Queretaro
1. ?
2. Cuervo & Mari Apache defeated Drago & Fabi Apache
3. 4 Way Dance por el AAA FUSION Campeonato: Fenix beat Axel/Daga/Piscis to retain his title pinning Daga.
4. Steel Cage Match: Dave the Clown/The Psycho Circus (Monster Clown/Murder Clown/Psycho Clown) defeated Dance Boy/The Inferno Rockers (Machine Rocker/Soul Rocker/Uro Rocker)
5. Cibernetico & El Mesias beat Perro Aguayo Jr. & Psicosis Original by DQ when Perrito fouled Ciber.

Toryumon Mexico 10/6 - Sala del Armas de Magdalena Mixhuca del Distrito Federal
1. Graco el Gladiador & Leonidas beat Super Peluche & Yoruba
2. Crazy Star/Felina Metalica/Star Fire defeated Anyme/Babe Star/Mystique
3. Triangular de Parejas: Douki & Daisuke Hanaoka beat Infierno & Krator and Hacha & Piel Roja
4. Magnus/Oro Jr./Super Ciudadano defeated Cholo/Pantera Asesina/Patan
5. Atlantis & Ultimo Dragon beat Gran Guerrero & Ultimo Guerrero when UD used the Dragon Cutter on GG.

CARTELERAS

ASISTENCIA ASESORIA Y ADMINISTRACION

10/10 - Plaza de Toros Jorge Gutierrez de Tlahuelilpan
1. Fabi Apache/Dinastia/Pimpinela Escarlata vs. Taya Valkyrie/Mini Charly Manson/Black Mamba
2. Fenix & Octagon vs. Eterno & Pentagon Jr.
3. Australian Suicide/Los Güeros del Cielo (Angelico & Jack Evans) vs. Daga/Steve Pain/Psicosis Jr.
4. Cibernetico/Electroshock/El Mesias/La Parka Jr. vs. La Secta Bizarra (Cuervo/Escoria/Espiritu/Ozz)
5. The Psycho Circus (Monster Clown/Murder Clown/Psycho Clown) vs. El Consejo (Hijo del Texano/Mascara Ano Dos Mil Jr./Silver King)

10/18 - Gimnasio Miguel Hidalgo de Puebla (Heroes Inmortales)
1. Elegido/Fabi Apache/Octagoncito/Pimpinela Escarlata vs. Cuervo/Mari Apache/Mini Abismo Negro/Black Mamba
2. Torneo por la Copa Antonio Pena - Block A: Australian Suicide vs. Axel vs. Octagon vs. Daga
3. Torneo por la Copa Antonio Pena - Block B: Fenix vs. El Mesias vs. Monster Clown vs. Silver King
4. Torneo por la Copa Antonio Pena - Block C: Cibernetico vs. Perro Aguayo Jr. vs. Chessman vs. Psicosis
5. Torneo por la Copa Antonio Pena - Block D: Electroshock vs. La Parka Jr. vs. Mascara Ano Dos Mil Jr. vs. Parka Negra
6. 4 Way Dance por el AAA Tag Titles: Crazy Boy & Joe Lider (c) vs. Aero Star & Drago vs. Los Güeros del Cielo (Angelico & Jack Evans) vs. Pentagon Jr. & Ultimo Gladiador
7. Torneo por la Copa Antonio Pena - Finals:
8. AAA Mega Heavyweight Title: Psycho Clown (c) vs. Hijo del Texano

CHILANGA MASK

11/17 - Arena Coliseo de Coacalco
1. Belial vs. Ricky Marvin
2. Solar I vs. Black Terry

EMPRESA MEXICANA DE LUCHA LIBRE

10/7 - Arena Puebla
1. Meyer/Milenium/Robin vs. Ares/Guerrero Espacial/King Jaguar
2. Pegasso/Starman/Tigre Rojo Jr. vs. Arkangel de la Muerte/Hooligan/Nitro
3. Sagrado/Stigma/Stuka Jr. vs. La Dinastia Casas (Felino/Puma King/Tiger)
4. Los Estetas del Aire (Mascara Dorada/Mistico II/Valiente) vs. Los Revolucionarios del Terror (Dragon Rojo/Polvora/Rey Escorpion)
5. Mexican National Lt. Heavyweight Title: Mephisto (c) vs. La Mascara

10/8 - Arena Coliseo de Guadalajara
1. Black Metal & Leo vs. Guerrero Negro Jr. & Super Comando
2. El Gallo/Magnus/Starman vs. Cancerbero/Nosferatu/Raziel
3. Fuego/Sagrado/Triton vs. La Dinastia Casas (Felino/Puma King/Tiger)
4. Marco Corleone vs. Damian el Terrible
5. Mascara Dorada/Shocker/Titan vs. Rey Escorpion/Los Sicarios del Infierno (Averno y Mephisto)

10/8 - Arena Mexico
1. Camaleon & Oro Jr. vs. Akuma & Herodes Jr.
2. Bam Bam/Shockercito/Ultimo Dragoncito vs. Mercurio/Pequeno Olimpico/Pequeno Warrior
3. Delta/Guerrero Maya Jr./Rey Cometa vs. Namajague/Shigeo Okumura/Virus
4. Lightning Match: Hijo del Fantasma vs. Bobby Zavala
5. Blue Panther/Mistico II/Thunder vs. Negro Casas/Mr. Niebla/Volador Jr.
6. #1 Contenders Match por el CMLL Tag Titles: Atlantis & La Sombra vs. La Mascara & Rush

10/11 - Arena Mexico
1. Astral & Electrico vs. Pequeno Olimpico & Pierrothito
2. Goya Kong/Marcela/Silueta vs. Dalis la Caribena/Princesa Blanca/Princesa Sugei
3. Angel de Oro/Fuego/Stuka Jr. vs. Ephesto/Gran Guerrero/Vangelis
4. Lightning Match: Mascara Dorada vs. Averno
5. Brazo de Plata/Maximo/Valiente vs. Dragon Rojo/Pierroth/Rey Escorpion
6. Marco Corleone/Rush/La Sombra vs. Damian el Terrible/Rey Bucanero/Tama Tonga

[b]10/13 - Arena Coliseo
1. Molotov & Sensei vs. Espanto Jr. & Ramstein
2. Metalico/Stigma/Super Halcon Jr. vs. Camorra/Canelo Casas/Disturbio
3. Lightning Match: Triton vs. Sangre Azteca
4. Delta/Guerrero Maya Jr./Hijo del Fantasma vs. Misterioso II/Namajague/Shigeo Okumura
5. Mistico II/Thunder/Valiente vs. Los Guerreros Laguneros (Euforia/Niebla Roja/Ultimo Guerrero)
6. Atlantis/La Mascara/Titan vs. Dragon Rojo/Mephisto/Volador Jr.[/b]

EMPRESA REGIOMONTANA DE LUCHA LIBRE

10/13 - Arena Coliseo de Monterrey
1. Alas de Amor/Alfa Tres Mil/Furia Azteca vs. Mr. Odio/El Rudo/El Rufian
2. Diana la Cazadora/Poly Star/Princesa Sugei vs. La Bandida/Hija del Karonte/Lady Puma
3. Torneo Cibernetico - Participants: Aguila Extreme/Bochido/Ciber Payaso/Corazon Adicto/Gato Fantasma/Hampon II/Rocko Martinez/Memo Valle/Mortifero/Poseidon/Rey Imagen
4. Las Traumas I y II vs. Alberto dos Rios & Hijo del Centurion Negro
5. Cerebro Negro & Dr. Cerebro vs. Diluvio Negro I & Silver Star
6. Antifaz del Norte & L.A. Par-K vs. Hator & Volador (Super Parka working his old gimmick)

FEDERACION UNIVERSAL DE LUCHA LIBRE

10/11 - Lienzo Charro Constituyentes del Distrito Federal
1. Akela & Hip Hop Man vs. Cara de Guerra & Skelerman
2. Charly Madrid & Marabunta Jr. vs. Henry el Payaso & Meiden
3. El Audaz/Hijo del Anibal/Huracan Ramirez vs. Hijo del Pirata Morgan/Rider/Scorpio Jr.
4. Atlantis/Diamante Azul/Tinieblas Jr. vs. Hijo del Medico Asesino/Negro Casas/Pirata Morgan

10/19 - Arena Lopez Mateos (Anibal Tribute Show)
1. ?
2. Gatito Eveready/Octagoncito/La Parkita vs. Espectrito/Mini Cibernetico/Mini Sangre Chicana
3. Puma King & Tiger vs. Decnis & Scorpio Jr.
4. El Trio Fantasia (Super Muneco/Super Pinocho/Super Raton) vs. Los Payasos Tricolor (Coco Azul/Coco Rojo/Coco Verde)
5. Huracan Ramirez/Solar I/Super Astro vs. Black Terry/Hijo del Diablo/Shu el Guerrero
6. Hijo del Anibal/Hijo del Mascara Sagrada/Tinieblas Jr. vs. Cien Caras Jr./Hijo del Lizmark/Mascara Ano Dos Mil Jr.

HURON PROMOCIONES

10/26 - Salon Morokos de Nogales
1. Jako Jr. & Luz y Sombra vs. Cachorro Cortez & Simigamy
2. Destroyer & Red Power Jr. vs. Dark Iron & Scare Face
3. Aztec/Principe Asgard/Yako vs. Willy Cortez Jr./Impacto Jr./Rey Maligno
4. Destello/Hijo del Santo/Huron Jr. vs. Mocho Cota/Tigre Cota/X-Truendo

INDEPENDENT

10/12 - Explanada Municipal de Cholula
1. ?
2. ??
3. Mascarita Divina & La Parkita vs. Mini Chessman & Mini Psicosis
4. La Jarochita & Pasion Kristal vs. La Hechicera & Black Mamba
5. The Psycho Circus (Monster Clown/Murder Clown/Psycho Clown) vs. The Inferno Rockers (Devil Rocker/Machine Rocker/Soul Rocker)

10/12 - Instalaciones de la Feria de Coacalco
1. ?
2. ??
3. Chico Che/Lolita/Dinastia vs. Rey Lobo/Taya Valkyrie/Mini Charly Manson
4. Aero Star/Drago/Super Fly vs. La Secta Bizarra (Cuervo/Escoria/Espiritu)
5. Electroshock & La Parka Jr. vs. Mascara Ano Dos Mil Jr. & Silver King

10/13 - Arena Azteca Budokan de Neza
1. Batalla Campal - Participants: Espiral Negro/Estrella del Futuro/Fraile Maldito/Guerrero Mixteco/Hell Boy/Kid Jaguar/Rey Tribal/Super Alfa/Jhon Terry/Tropical
2. Aventurera/La Cachetada/Rosa Salvaje vs. Broso/Comando Rivera/Golden Bull
3. El Angelito/El Bracito/Mini Alebrije/La Parkita vs. Espectrito/Mini Cibernetico/Mohicanito/Pumita
4. Cristhian/Skaiman/Vamper vs. Kid Lagarde/La Momia/Ryno
5. Los Hermanas Moreno (Cinthia/Esther/Rossy) vs. La Chola/Diosa Maya/La Sadica
6. Mascara Sagrada Jr./Rey Neza/Shaolin/Soldado del Futuro vs. Basuka/Black Abyss/Min/El Puma
7. Dr. Wagner Jr./Oriental/Zumbi vs. Histeria/Heddi Karaoui/Monsther

10/13 - Arena Neza
1. Thunder Boy & Ultra Seven vs. Chacalo & Neron
2. Dement Xtreme/Pandemonium/Pandemonium Jr./La Roca vs. La Resistencia (Arkanos/Kilvan/Shadow/Yoruba)
3. Neza Kid/Lolita/Mascarita Divina vs. Dr. Cerebro/Taya Valkyrie/Mini Charly Manson
4. The Psycho Circus (Monster Clown/Murder Clown/Psycho Clown) vs. The Inferno Rockers (Devil Rocker/Machine Rocker/Soul Rocker)
5. Electroshock & La Parka Jr. vs. Mascara Ano Dos Mil Jr. & Silver King

10/14 - Domo de la Feria de Leon
1. ?
2. Mascarita Divina & Octagoncito vs. Mini Abismo Negro & Mini Psicosis
3. Fabi Apache & Pimpinela Escarlata vs. Mari Apache & Polvo de Estrellas
4. The Psycho Circus (Monster Clown/Murder Clown/Psycho Clown) vs. The Inferno Rockers (Devil Rocker/Machine Rocker/Soul Rocker)
5. Electroshock/Octagon/La Parka Jr. vs. Parka Negra/Pentagon Jr./Silver King

10/17 - Auditorio Mundo Nuevo de Matamoros
1. ?
2. ??
3. ???
4. Diamante Azul/Stuka Jr./Titan vs. Euforia/Gran Guerrero/Rey Escorpion
5. Angel de Oro/Hijo del Fantasma/Valiente vs. Felino/Mr. Niebla/Psicosis
6. Relevos Increibles: Atlantis & Ultimo Guerrero vs. La Sombra & Volador Jr.

10/19 - Cancha de Basquetbol de San Miguel Teotongo
1. ?
2. Alastorm/Atomo/Kalim Black/Rayo de Luna vs. Black Duku/El Coyote/M-1/Rencor Boricua
3. Angel Jr./Caricia/Sexy Primavera vs. Arlekin/Espectro Jr./Lobo Blanco
4. Manos de Seda/Payaso de Bronce/La Parkita vs. Andromedos/Erodes/Mini Cibernetico
5. Hijo del Canek/Oriental/Lady Apache vs. Black Abyss/Monsther/Esther Moreno

[b]10/20 - Arena Coliseo de Coacalco (16th Anniversary Show)
1. Angel Destructor/Clarck/Silver Can vs. Aptiel/Black Danger/MK Tozco
2. Mascara contra Mascara: Teseo vs. Ciclon Infernal
3. Aeronix/Golden Cat/Locki/Morvius vs. Chicago Rush/Nekir/Rey Justicia/SWAT
4. Aramis/Ukkonen/Ztizan vs. Puma King/Tiger/Virus
5. Guerrero Maya Jr./Iron Love/Judas el Traidor/Magnifico vs. Damian el Terrible/La Triada del Terror (Averno/Ephesto/Mephisto)
6. Atlantis & Negro Navarro vs. Blue Panther & Ultimo Guerrero[/b]

INTERNACIONAL WRESTLING REVOLUCION GRUPO

10/10 - Arena Naucalpan
1. Seiya vs. Arana de Plata Jr.
2. Alfa & Omega vs. Los Fulgores I y II
3. Centrvion/Emperador Azteca/Golden Magic vs. Alan Extreme/Canis Lupis/Fresero Jr.
4. Las Traumas I y II/Veneno vs. Los Oficiales (AK-47/Fierro/911)
5. Pirata Morgan/Hijo del Pirata Morgan/Toscano vs. Dr. Wagner III/Hijo del Medico Asesino/X-Fly

INVASION DE EMPRESAS

10/12 - Arena Lopez Mateos
1. Arceus & Cupido Jr. vs. Rayo Star & Zurdog
2. Lady Sensacion & Luchadora Sorpresa vs. Candy Whyte & Crazy Star
3. 3 Way Dance: Centvrion & Dinamic Black vs. Ares & Kronos vs. Kilvan & Yoruba
4. Maximo & Triton vs. Chucho el Roto & Iron Love
5. 3 Way Dance: Los Sicarios del Infierno (Averno y Mephisto) vs. Tony Rivera & Zumbido vs. Leon Rojo & Perico

PROMOCIONES CANTU

10/7 - Arena Cuatro Caminos de Nuevo Laredo
1. ?
2. Dinastia/Mascarita Divina/Dama de Hierro vs. Mini Rio Bravo/Mini Sobredosis/La Hiedra
3. El Brazo/Dragster/Street Boy vs. The Inferno Rockers (Devil Rocker/Machine Rocker/Soul Rocker)
4. Aero Star/Fenix/Perseus vs. Los Poderosos (Hombre sin Miedo/Kendor Jr./Sobredosis)
5. Elegido/Jack Evans/Super Astro vs. La Secta Bizarra (Cuervo/Espiritu/Ozz)

PROMOCIONES FUROR

10/13 - Arena Naucalpan
1. Astral & Bam Bam vs. Pequeno Violencia & Pierrothito
2. Dalis la Caribena & Marcela vs. Amapola & Princesa Blanca
3. Revancha Match: Centrvion/Guerrero Maya Jr./Magnus vs. Canis Lupis/Puma King/Tiger
4. Angel de Oro/Sagrado/Stuka Jr. vs. Olimpico/Polvora/Virus
5. Brazo de Plata/Marco Corleone/Mascara Dorada vs. La Peste Negra (Felino/Negro Casas/Mr. Niebla)

PROMOCIONES RAMS

10/13 - Centro de Convenciones Teatro Alvaro Carrillo de Oaxaca
1. ?
2. ??
3. Aero Star/Argenis/Fiero vs. Los Exoticos (Black Mamba/Luz Clarita/Yuriko)
4. Elegido & Toscano vs. Argos & Hijo del Texano
5. Cibernetico & Drago vs. Perro Aguayo Jr. & Daga

PROMOCIONES SHOW BUSINESS

10/26 - Centro de Convenciones de Minatitlan
1. ?
2. ??
3. ???
4. Ruleta de la Muerte - Participants: Flayer/Grey Falcon/Huracan Dos Mil/Krishna/Lasserman/Leonidas/Micky Extreme/Muneca SarcassimoRock Power/Rockero Tri
5. Alas de Plata Jr./Hijo del Canek/Hijo del Rey Misterio vs. Mr. Aguila/Azhor/Hijo del Fishman

TIJUANA/BAJA CALIFORNIA

AMERICA WRESTLING ENTERTAINMENT

10/19 - Nueva Casa Salon Casa Blanca de Ensenada
1. Ciclope vs. Metalik Boy
2. Naruto & Thor vs. Cirax & Hipnosis
3. Onix & Rey Diamante vs. Rojo & Shamu
4. Damian 666/Halloween/Venum Black/Venum Black Jr. vs. Lizmark Jr./Los Mongoles I y II/Supremo Jr.
5. WWO Cruiserweight Title: Bestia 666 (c) vs. Hijo del Rey Misterio

INDEPENDENT

10/26 - Arena Nacionalista de Mexicali (24th Anniversary Show)
1. Despiadado vs. Marino
2. Demoledor & Rey Kimbo vs. Caballero Azteca & Rey Cobra
3. Huracan Ramirez/Principe Negro Jr./Rey Negro Jr. vs. Furia Roja/Guerrero Rojo/Pequeno Traidor
4. Fuerza Guerrera/Principe Negro/Rubi Gardenia vs. Estudiante/Humilde/Pirata Morgan

PROMOCIONES DEL VALLE

10/18 - Auditorio Municipal de Tijuana
1. ?
2. ??
3. ???
4. The Kiss/The Kiss Jr./The Kiss III vs. La Familia de Tijuana (Damian 666/Bestia 666/Halloween)
5. Por la Copa Frontera: Hijo del Santo/L.A. Par-K/Tinieblas Jr. vs. Dr. Wagner Jr./Hijo del Solitario/Super Parka

PROMOCIONES FELIX

10/13 - Centro de Espectaculos de Rancho Viejo
1. Ciclope vs. Metalik Boy
2. Onix & Star Dragon vs. Calavera & Kamaleon Negro
3. Venum Black & Venum Black Jr. vs. Sinico & Zarco
4. Lizmark Jr. & Hijo del Supremo vs. Damian 666 & Bestia 666

THE CRASH

10/11 - Auditorio Municipal de Tijuana
1. 3 Way Dance: Black Boy & Mosco Negro vs. Sargon & Star Dragon vs. Bufalo Ayala & Venum Black Jr.
2. Jonathan/Juventud Dos Mil/Spyder Black vs. Animal/Cinico/Mr. Maldito
3. Viento & Zarco vs. Dinastia & Flamita
4. Angel Metalico/Fenix/Willie Mack vs. Pentagon Jr./Star Boy/X-Torm
5. The Psycho Circus (Monster Clown/Murder Clown/Psycho Clown) vs. The Inferno Rockers (Devil Rocker/Machine Rocker/Soul Rocker)